www.ledviny.cz


Vítám Vás na své osobní stránce.  Jmenuji se Roman Kantor. Od roku 1992 pracuji jako lékař dialyzačního střediska v Třinci. Se setřičkami, technikem a manažerkou se staráme o klienty s onemocněním ledvin.

Tyto stránky obsahují útržkovité informace o ledvinách. O tom jak fungují Zdravé ledviny, o Nemocech ledvin,  o možnostech léčby selhání ledvin:Hemodialýze, Peritoneální dialýze, o Transplantaci ledvin. Dále jsou zde některé   Informace a poučení pro naše klienty 

Zajímavě se vyvíjí část Návštěvní kniha, kterou jsem založil v 7.října 2003. Objevují se zde nejrůznější dotazy, na které se snažím odpovídat.

Část Metodiky je částí odbornou, stránka HDS Třinec je určena pro organizační záležitosti našeho střediska.

S postupem doby rozvoj osobních stránek jednoho lékaře začal stagnovat. Udržování tohoto projektu není v silách jednoho člověka. Na druhou stranu se osobní stránky ledviny.cz staly v nefrologické komunitě docela známou značkou, která si díky své desetileté historie jistě zasluhovala pokračování. Díky nadšení a podpory ze strany vedení B. Braun Avitum dostal projekt podporu ve formě nového redakčního zázemí ve firmě FTMC Od ledna 2011 ledviny.cz zcela změnily svou image, přibyla rozsáhlá poradna s řadou odborníků, stránky jsou obohaceny o možnost diskuzních fór. Praavidelně vychází řada aktualit a článků. Původní stránky, které fungovaly v předcházejících 10 letech se stěhují do archivu old.ledviny.cz.

Poděkování patří:

nemocnice podlesí Nemocnici Podlesí, na jejímž serveru byly tyto stránky bezplatněprovozovány od svého zrodu až do začátku roku 2011.

B. Braun Avitum Firmě B. Braun, která provozuje dialyzační středisko v Třinci. Od roku 2010 převzala finanční a organizační podporu webu www.ledviny.cz

Easyblogu, s jehož pomocí byly tyto stránky od svého začátku až do začátku roku 2011.

Naše nemocnice s logem a foto autora stránek

Mailujte prosím připomínky.
MUDr. Roman Kantor, autor stránek