RenalWeb
K-DOQI
Společnost dialyzovaných a transplantovaných
Česká nefrologická společnost

TOPlist

www.ledviny.cz

30. 07. 2004

dialyzovaný železný muž

O chlapíkovi, který se hodlá zúčastnit regulérního závodu o železného muže jsem psal v únoru. Dnes RenalWeb referuje o splnění tohoto velkého snu.
Shad Ireland se zúčastnil jako první dialyzovaný pacient v historii závodu Lake Placid Ironman 25. července s časem 16 hodin, 25 minut, and 10 vteřin. Uplaval 2.4 mil, na kole ujel 112 mil, a uběhl 26.2 mil.

Linky:
Zpráva na RenalWebu
Výsledky Shada Irelanda
Webová stránka Shada Irelanda

napsal: roman kantor [trvalý odkaz][kategorie: web]

15. 07. 2004

zkouška dostupnosti

Zkusil jsem zadat do Googlu několik hesel, které se týkají tématu těchto stránek. Nutno zaškrtnout "Vyhledávání stránek česky". Docela mě šokovalo,jak vysokého umístění www.ledviny.cz dosahují:


Mám z tohoto výsledku radost a o to více mě přesvědčuje o tom, že tento můj koníček má smysl.

napsal: roman kantor [trvalý odkaz][kategorie: web]

09. 07. 2004

peritoneální dialýza

Přehledný článek o peritoneální dialýze od Doc. MUDr. Opatrné pro všechny zájemce o tuto možnost léčby selhání ledvin na serveru Lékařské fakulty UK v Plzni.

napsal: roman kantor [trvalý odkaz][kategorie: web]

08. 07. 2004

firemní web

EuroCare má tedy již hotovou verzi svého webu. Pěkná firemní prezentace s odkazy na jednotlivé pobočky. Přepracoval jsem odkazy na firmu na svých stránkách. Celkem se na tomto webu dá najít nejméně 80 odkazů na EuroCare. Směrem na tento web s návštěvností 700 otevření hlavní stránky za měsíc zatím nevede žádný odkaz...

napsal: roman kantor [trvalý odkaz][kategorie: EuroCare]


Výmluva §:
Informace, které zde poskytuji,  Vám mají pomoci se orientovat v problematice onemocnění ledvin, jak je vidí lékař a doporučuje svým klientům. V žádném případě si nečiní nárok na úplnost ani na stoprocentní spolehlivost.  Naopak budu vděčný za každou věcnou připomínku a podnět, jak tyto informace doplnit a zlepšit.

Archiv dle kategorií

RSS verze
TXT verze
Poděkování!

b. braun avitum

nemocnice podlesí

Fresenius Kabi
Easyblog
Mail: ledviny.cz@seznam.cz

On-line: